רחלי גויטע

קרן שירה ושירי היקרות!!! תודה גדולה על סופש מופלא בו יצאתי למסע קסום עם בתי המתבגרת. הסדנאות היו איכותיות וממוקדות וגרמו לי להכיר ולהוקיר את הרגעים המופלאים באימהות… ממליצה בחום רב לכל אמא ובת להצטרף לחוויה הנהדרת הזו. תודה

חגית אבישר

חוויה מדהימה ומקרבת! סוף שבוע שמלא בפעילויות איכותיות ומהנות.
ממליצה בחום!!!!

לילך צמח

סופש מופלא של זמן איכות משובח עם ילדתי הבכורה. הוקרתי כל רגע ורגע. היה מרגש, מצחיק, מפתיע, נוגע, מחבר ומדייק… תודה לצוות הנהדר של קרן, שירי ושירה על התפירה המדוייקת של הפעילויות❤️ מזכרת נהדרת!!!
מומלץ בחום רב

דריה צודיקוב

זכינו אני ומיכל להיות בסדנה הנפלאה של קרן. קיבלנו הרבה שמחה, אושר, זמן איכות ביחד שכל כך חסר ביום יום. דיברנו, צחקנו, חשבנו ויצרנו ביחד. יומים שישארו בזכרון לכל החיים !

מומלץ ביותר לכל אמא ובת .

טל

מאוד ממליצה! היה סוף שבוע ממלא נפשית וגופנית וחוויה מעצימה הן לבנות והן לאמהות. קרן מקצועית מאוד ומעבירה את הימים בצורה נעימה. כמוה גם הצלמת והמדריכות המתלוות.❤️❤️❤️

רונית הרון

התנתקנו כדי להתחבר. צללנו לעמקי הנשמה כדי להמריא כמה שיותר גבוה. צילמנו כדי להנציח רגעים שלא רצינו שיגמרו. יצרנו, שזרנו, שוחחנו, גילינו זו את זו, שיתפנו, נפגשנו צחקנו והתרגשנו ללא גבול. תודה על מפגש מרגש, נוגע, מעצים, מלא בסדנאות, מחשבות ותובנות. תודה על חיבור מושלם מגוון ונקי. תודה על חוויה של פעם בחיים. ממליצה לכל אמא ובת את המפגש שאפשרתן לנו לחוות גם במגע וגם דרך עין המצלמה.