מיכל

סופש אמהות בנות – קרן שירה ושירי היה מדהים, מרגש!!! תודה על הזדמנות להכיר ולהוקיר, תודה על חוויות משותפות על חיזוק הקשר עם אלה שלי. מחכה כבר להגיע עם אביגיל בעוד כמה שנים. היה ממלא ומדויק!!!!"

שירלי

יצאנו דרומה לכיוון חצבה שעתיים וחצי לתוך המדבר, אל השקט והשלווה, אל סוף שבוע, שבו ניהיה רק שתינו-אמא ובת. את פנינו קיבלה קרן, אישה מקסימה ומאירת פנים. ההרגשה היתה שקרן מארחת אותנו אצלה בבית, בפתיחות, בחמימות ובאהבה. בהמשך הכרנו גם את שירה הנהדרת שיחד עם קרן העבירו לנו סוף שבוע קסום,עמוק ומחבר.
זו היתה חוויה מעשירה ומגבשת ועל כך אני מודה.

שירן

פעילות מקסימה במקום מדברי ומזמין. הזדמנות נהדרת לזמן איכות ייחודי אם בת. ההנחיה נעימה ומאפשרת והפעילות מגוונת ומאפשרת לכל משתתפת להתחבר בדרכה. אני ממליצה בחום!

הדס

זכיתי לחוות בפעם השניה סופ"ש רגוע, מקרב ומעצים. מלא סדנאות ושיח, אהבה וחשיבה. מתנה ענקית לעצמי, לבת שלי ולקשר בינינו. לעצור לכמה שעות את המרוץ ולתת לעצמנו לחוות ולהיות בטוב ובשפע. איזה כיף שיש סיבה לחגיגה ותודה לצוות הנפלא על השקעה ונתינה.

הדס

קרן יקרה, וכמובן שירה ושירי. תודה על החוויה המדהימה שהיתה לי בזכותכן עם יערה. פסק הזמן הזה, המגע, המבט עין בעין, עומק השיחות אליהן הגענו וההתנסויות החדשות ילוו אותנו עוד זמן רב. הכל התאפשר הודות לרוגע שהשריתן, הדאגה לכל צורכינו – אוכל, שתיה וצילומים – והמקום המקסים שבחרתן עבורנו. אני לא מפסיקה לספר ולהתמלא מחדש בכל החוויות והתחושוץ של הסופ"ש. תודה רבה, מחכה להתראות בסדנאות נוספות.

נועה

קרן, שירה ושירי (ונעמי גם)
הסופ"ש הקסום שבילינו בזכותכן נשאר איתנו כל השבוע. הוא מהדהד את כל החוויות שחווינו ואת הביחד המופלא שבילינו בהשראתכן ובהנחייתכן.
למאיה ולי נפתח התיאבון ורוצות עוד מהקסם הזה.
החוויה הזו ממשיכה ללוות אותנו בטוב שבה ובקירבה שהיא איפשרה בינינו.
תודה ענקית משתינו, נועה ומאיה.