שנת הבת מצווה יכולה להיות מלאה במשמעות, בעשייה משותפת ובחוויות מהנות ומעשירות בדיוק כמו שאתן רוצות. זוהי שנה המביאה איתה הזדמנות להתקרב זו לזו ולחזק את הקשר בנקודת זמן שמהווה מפנה. הסדנא מיועדת לכיתות/ שכבות המעוניינות להתנסות בפעילות חווייתית, מהנה, מגבשת ומשמעותית בשנת הבת מצווה. זוהי הזדמנות לקחת פסק זמן משיגרת החיים הקדחתנית ולהתכנס ליום המוקדש רק לכן – אמהות ובנות.

מהן מטרות הסדנא?

  • להרחיב את המקום של ההנאה, המשחקיות והיצירתיות בתוך הקשר.
  • לחזק את הגיבוש הקבוצתי והזוגי (אם ובת), שיתוף הפעולה ועבודת הצוות.
  • להכיר ולהתנסות בדרכי תקשורת ובשפות בלתי מילוליות.
  • להגביר את תחושת הקירבה והאינטימיות בקשר.

מה בתכנית?

פתיחה מגבשת ומקרבת בה נתנסה במגוון כלים חוויתיים בזוגות ובקבוצות. נשתף פעולה כדי לבצע משימות מאתגרות ומהנות. נתחלק לקבוצות (אמהות מול בנות) למשחקים תחרותיים ומשעשעים.

לבחירת הקבוצה

סדנת אקרובאלנס – תרגול אנרגטי ומהנה של תנוחות מרהיבות ומשעשעות אשר מבוסס על אמון ותמיכה, מחזק  שיתוף פעולה ותקשורת ועוזר ביצירת תחושות בטחון וקירבה. המפגש מתקיים בהנחיתה של שירה פלג- מורה מוסמכת ליוגה ולאקרובאלנס.

או סדנת צילום – הסדנא מתקימת בהנחיה משותפת עם צלמת מקצועית. נשתמש במצלמה ככלי לחקור ולהעמיק את ההתבוננות שלנו בסביבה ולבטא את זווית הראייה הייחודית של כל אחת מאיתנו, נתנסה בתרגילים שונים ביחד ולחוד, נכיר את השפה הצילומית ואת היכולת שלה להעמיק ולהעשיר את הדיאלוג בינינו.

משך הסדנא כשלוש וחצי שעות.

 

תמונות מתוך הסדנא